Bitcoin zobaczył silny wzrost tego ranka, który pozwolił mu złamać się powyżej poziomu oporu 11.600 dolarów.
Ten opór tłumił działania cenowe w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni, a byki nie były w stanie wzniecić nad nią trwałych ruchów.
To, w jakim kierunku będzie się dalej rozwijać, będzie prawdopodobnie zależeć od tego, jak trwałe jest to stałe posunięcie, oraz czy może ono doprowadzić do kluczowego oporu.

Jeden z handlarzy czeka teraz na test za 11 900 dolarów. Zauważa on, że jest to kluczowy poziom, który, jeśli zostanie złamany, może wywołać ogromny trend wzrostowy.
Bitcoin i cały rynek kryptograficzny znalazły się w fazie konsolidacji w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Szybko jednak dobiega to końca, ponieważ byki próbują teraz przejąć kontrolę nad swoimi krótkoterminowymi działaniami cenowymi.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Wcześniej tego ranka, BTC zauważyło nagłą presję na zakup, która spowodowała wzrost ceny o ponad 11.600 dolarów – co od dawna było silnym poziomem oporu.

Jeśli wyjmie ten poziom i utrzyma się nad nim przez dłuższy czas, może zauważyć dalszy napływ presji kupowania, która pozwala mu złamać 12.000 dolarów.

Jeden z analityków zauważa teraz, że 11 900 dolarów to kluczowy poziom, który teraz ogląda, ponieważ jego reakcja tutaj może nadać ton kolejnym dniom i tygodniom.

BITCOIN RAJDY PRZESZŁOŚCI KLUCZOWY OPÓR JAK BYKI PRZEJŚĆ DO KOŃCA FAZY KONSOLIDACJI

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco ponad 1% przy obecnej cenie 11.650 dolarów. Jest to około ceny, po której w ciągu ostatnich kilku tygodni borykał się z ogromną presją sprzedaży.

Ten ruch w górę jest dość zaskakujący, ponieważ większość inwestorów spodziewała się albo dalszej konsolidacji, albo dalszej słabości do czasu po wyborach.

Konieczne jest, aby Bitcoin ustabilizował się powyżej tego poziomu, w przeciwnym razie może nastąpić gwałtowny ruch spadkowy.

ANALITYK: 11 900 DOLARÓW TO KLUCZOWY POZIOM, KTÓRY NALEŻY OBSERWOWAĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

Mówiąc o tym ostatnim wybuchu, jeden z analityków wyjaśnił, że 11 900 dolarów to kolejny kluczowy poziom do oglądania.

Zauważył on, że przekroczenie tego poziomu oznaczałoby fundamentalne przesunięcie trendu, które zwiększa jego cenę w najbliższych dniach i tygodniach.

„BTC: Bitcoin był w stanie utrzymać 11 300 dolarów i przełamać się do góry nogami, tworząc potencjalnie wyższe niż i wyższe poziomy. Poziom 11 900 dolarów pozostaje kluczowy na tygodniowym wykresie. Przerwa i zbliżenie powyżej tego poziomu sygnalizowałyby nowe tygodniowe wyży, których nie widzieliśmy od stycznia 2018 roku = byczysko“, powiedział.

Wizerunek dzięki uprzejmości Josha Ragera. Źródło: BTCUSD na TradingView.
Nadchodzących kilka godzin powinno dostarczyć inwestorom istotnych informacji na temat trwałości i znaczenia tego trwającego ożywienia.

Von admin