BITCOIN ROZBIJA KLUCZOWY OPÓR, GDY BYKI PRÓBUJĄ POKONAĆ „POZIOM KLUCZOWY“.

Bitcoin zobaczył silny wzrost tego ranka, który pozwolił mu złamać się powyżej poziomu oporu 11.600 dolarów.
Ten opór tłumił działania cenowe w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni, a byki nie były w stanie wzniecić nad nią trwałych ruchów.
To, w jakim kierunku będzie się dalej rozwijać, będzie prawdopodobnie zależeć od tego, jak trwałe jest to stałe posunięcie, oraz czy może ono doprowadzić do kluczowego oporu.

Jeden z handlarzy czeka teraz na test za 11 900 dolarów. Zauważa on, że jest to kluczowy poziom, który, jeśli zostanie złamany, może wywołać ogromny trend wzrostowy.
Bitcoin i cały rynek kryptograficzny znalazły się w fazie konsolidacji w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Szybko jednak dobiega to końca, ponieważ byki próbują teraz przejąć kontrolę nad swoimi krótkoterminowymi działaniami cenowymi.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Wcześniej tego ranka, BTC zauważyło nagłą presję na zakup, która spowodowała wzrost ceny o ponad 11.600 dolarów – co od dawna było silnym poziomem oporu.

Jeśli wyjmie ten poziom i utrzyma się nad nim przez dłuższy czas, może zauważyć dalszy napływ presji kupowania, która pozwala mu złamać 12.000 dolarów.

Jeden z analityków zauważa teraz, że 11 900 dolarów to kluczowy poziom, który teraz ogląda, ponieważ jego reakcja tutaj może nadać ton kolejnym dniom i tygodniom.

BITCOIN RAJDY PRZESZŁOŚCI KLUCZOWY OPÓR JAK BYKI PRZEJŚĆ DO KOŃCA FAZY KONSOLIDACJI

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco ponad 1% przy obecnej cenie 11.650 dolarów. Jest to około ceny, po której w ciągu ostatnich kilku tygodni borykał się z ogromną presją sprzedaży.

Ten ruch w górę jest dość zaskakujący, ponieważ większość inwestorów spodziewała się albo dalszej konsolidacji, albo dalszej słabości do czasu po wyborach.

Konieczne jest, aby Bitcoin ustabilizował się powyżej tego poziomu, w przeciwnym razie może nastąpić gwałtowny ruch spadkowy.

ANALITYK: 11 900 DOLARÓW TO KLUCZOWY POZIOM, KTÓRY NALEŻY OBSERWOWAĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

Mówiąc o tym ostatnim wybuchu, jeden z analityków wyjaśnił, że 11 900 dolarów to kolejny kluczowy poziom do oglądania.

Zauważył on, że przekroczenie tego poziomu oznaczałoby fundamentalne przesunięcie trendu, które zwiększa jego cenę w najbliższych dniach i tygodniach.

„BTC: Bitcoin był w stanie utrzymać 11 300 dolarów i przełamać się do góry nogami, tworząc potencjalnie wyższe niż i wyższe poziomy. Poziom 11 900 dolarów pozostaje kluczowy na tygodniowym wykresie. Przerwa i zbliżenie powyżej tego poziomu sygnalizowałyby nowe tygodniowe wyży, których nie widzieliśmy od stycznia 2018 roku = byczysko“, powiedział.

Wizerunek dzięki uprzejmości Josha Ragera. Źródło: BTCUSD na TradingView.
Nadchodzących kilka godzin powinno dostarczyć inwestorom istotnych informacji na temat trwałości i znaczenia tego trwającego ożywienia.